Powiadomienia Premium

Dzięki Powiadomieniom Premium będą Państwo w stanie lepiej zaplanować swoje sprawy związane z pobytem w sanatorium. Automatycznie śledzimy postępy skierowania w kolejce i jesteśmy w stanie podać orientacyjną datę wyznaczenia miejsca i terminu leczenia.

Dzięki temu przyszli kuracjusze są w stanie lepiej zaplanować urlop i inne zobowiązania życia codziennego. W powiadomieniu Premium otrzymacie Państwo również zestawienie zmian statusu skierowania w ciągu ostatnich 7 dni. Pozwala to na identyfikację ewentualnych problemów lub zastojów.

Przykład Powiadomienia Premium Sanatorium.mobi
Przykład Powiadomienia Premium Sanatorium.mobi

Jak włączyć Powiadomienia Premium

Powiadomienia Premium włącza się poprzez podanie kodu aktywacyjnego przy zapisie do powiadomień.

Aby pobrać kod aktywacyjny, należy wysłać SMS o treści:
KOD.SAN premium
na numer 7555 (koszt 6,15zł z VAT). W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo kod aktywacyjny.

Następnie na stronie www.sanatorium.mobi należy wyszukać numer swojego skierowania i zapisać się do powiadomień, podając otrzymany wcześniej Kod. Jeśli byli Państwo wcześniej zapisani do powiadomień, ponowne podanie swojego adresu email i kodu włączy powiadomienia Premium dla Państwa powiadomienia.

Podanie prawidłowego kodu włączy powiadomienia Premium. Od momentu włączenia wiadomość email będzie zawierać dodatkowe informacje: historię zmian w kolejce oraz orientacyjną datę wyznaczenia terminu i miejsca leczenia.

Jeśli nie mogą Państwo wysyłać SMS Premium, kod aktywacyjny można otrzymać po dokonaniu płatności przelewem. Instrukcja dokonywania opłaty przesyłana jest w każdym powiadomieniu email oraz w aplikacji mobilnej. Dla każdego powiadomienia jest ona indywidualna..

Powiadomienie Premium jest ważne dla całego okresu skierowania, czyli np. od momentu włączenia powiadomień do chwili realizacji skierowania.

W razie wątpliwości lub problemów zapraszamy do kontaktu poprzez odpowiedź na wysłaną do Państwa wiadomość email.